U19: Tetszetős játékkal vertük a Sopront Nyomtatás E-mail
Írta: FC Fehérvár
2008. október 12.

ImageNem látszott a fiúkon, hogy hétközben Magyar Kupa meccsen léptek pályára. - U19-es akadémiai csapatunk a Sopron ellen lépett pályára szombaton. Csucsánszky Zoltán együttese 2-1-es félidő után, 3-1-re nyert. A mienk a Halasi - Fekete, Tányéros, Bencze, Golovics - Balaskó, Farkas V. - Gyurcsó, Molnár Cs., Baracskai - Lelkes csapattal kezdtek. Csereként lépett pályára Varga F., Csurka és Stranik.

A 8. percben egy indítás után Lelkes lefordult védőjéről, majd éles szögből, 10 méterről lőtt a hosszúba, 1-0.

A 28. percben egy jobboldali szöglet után, egy közeli lövés után egyenlített a hűség városának csapata, 1-1.

A 38. percben Gyurcsó jobboldali beadása után Baracskai lőtt bombagólt, 2-1.

A végereményt a 60. percben állítottuk be. Ekkor egy baloldali szögletkombináció után Balaskó 8 méterről vette be a vendégek kapuját, 3-1. Helyenként tetszetős, szép játékkal vertük a soproni együttest.

A mérkőzés után Csucsánszky Zoltán vezetőedző így nyilatkozott: - Végig magabiztosan játszottunk, egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk. Nem lehetett észrevenni a fiúkon, hogy a héten Magyar Kupa mérkőzésen is helyt kellett állniuk. Megérdemelten győztünk!