Kezdőlap arrow Sport arrow Otthon kapott ki a Volán
Otthon kapott ki a Volán Nyomtatás E-mail
Írta: Mátay Balázs
2017. szeptember 18.
ImageA negyedik fordulóban már harmadszor léphetett pályára hazai közönség előtt az EBEL-ben a Fehérvár AV19, s ebből a háromból másodszor kapott ki, miközben idegenben sikerrel abszolválta egyetlen meccsét (Zágráb 4-3).

Vasárnap este a cseh Znojmo tudott nyerni 2-1-re, mivel jól bekkelt és a Volán játékosai is kissé tompák voltak támadásban. A 27-27-es kapura lövési arány nem éppen a legmagasabb mutatók közé tartozik...

A fehérvári becsületgólt 0-2 után Szabó Krisztián szerezte. A következő hétvégén (szeptember 23-24.) alig 22 óra leforgása alatt két idegenbeli rangadó vár az AV19-re, előbb szombaton Innsbruckban, majd vasárnap Bolzanóban.