Kezdőlap arrow Sport arrow Rocky: Nemzetközi ezüstérem, 3 országos bajnoki arany!
Rocky: Nemzetközi ezüstérem, 3 országos bajnoki arany! Nyomtatás E-mail
Írta: Fehérvári Hírek
2018. május 29.
ImageA hétvégén három versenyen is érdekelt volt a Kid Rock and Roll SE. Slavonski Brodban Nemzetközi Versenyen felnőtt C párosuk, Kirchkeszner Máté és Bartl Zsófia ezüstérmet vehetett át egy fantasztikus produkcióval...

Budapesten a Magyar Tátványtánc Sportszövetség Magyar Bajnokságán is csodálatos eredmények születtek:

Gyermek duó kategória: Unstoppable arany minősítés
Gyermek csoport: Amazonok I. hely, Happydays II. hely, (0,6 pont különbséggel) Nyílt mini formáció: Trollok arany minősítés
Junior csoport: Girlsrock, bronz minősítés.

Gyöngyösön a félév utolsó országos versenyén children és serdülő versenyzőink vettek részt.

POCAHONTAS, children nagyformáció második országos versenyén, javítva előző helyezésén, a 6. helyen végzett.

SWEETIES, children kisformáció az előkelő 9. helyet szerezte meg.

VENGA GIRLS, serdülő nagyformáció fantasztikus tánccal épphogy lemaradva a döntőről a 8. helyen zárta a versenyt.

Gratulálunk a ROCK-IT!, serdülő kisformációnak, amely egy rendkívül erős mezőnyben 14. helyre táncolta magát, és a HEROES kisformációnak is, mely tagjai a 15. helyen végeztek.

A legnépesebb serdülő páros kategóriában Schaffer Márk és Balogh Réka a 24. helyet szerezte meg.

Edzőik: Horváth Zsófia Ibolya, Kalmár Dóra, Köbli-Mohr Bernadett, Köbli-Mohr Laci, Sváb Orsolya, Putics-Bondor Virág, Bánhidi Dániel, Stieber Csaba és Putics Bence.