Kezdőlap arrow Sport arrow Megint a Barca nyert Madridban
Megint a Barca nyert Madridban Nyomtatás E-mail
2019. március 03.
A szerdai Király-kupa elődöntő után szombaton bajnoki meccsen is az FC Barcelona nyert a Real Madrid vendégeként, a honi kupasorozat után gyakorlatilag végleg kisöpörve a blancók minden esélyét ezen a fronton is, hiszen Messiék 12 ponttal járnak nagy riválisuk előtt.

A hétközi 0-3 után most 0-1 lett a vége, ezzel a katalánok zsinórban negyedik bajnokijukon is győztek a királyiak otthonában, egyúttal alighanem vita nélkül eldöntve a kérdést, hogy jelenleg melyik a jobb csapat. A Barcelona győztes gólját Rakitic lőtte még az első félidőben. A találkozó egyébként remek, lüktető csatát hozott, sok helyzettel, s a Real sem szégyenkezhet produkciója miatt, nem mintha ez bárkit is vigasztal a madridiak háza táján.