Kezdőlap arrow Sport arrow Gyölcsös Mária szerezte a Boavista Portugália kupa utolsó célját
Gyölcsös Mária szerezte a Boavista Portugália kupa utolsó célját Nyomtatás E-mail
Írta: Fehérvári Hírek
2012. február 22.

Image A napokban játszották a Portugál női hetes rögbi kupát Abargensben. A döntőt a Boavista Rugby Feminino (Portó) nyerte. Mondhatnánk ez nem hír! De a mérkőzés utolsó célját Gyolcsos Mária, a Fehérvár Rugby Club játékosa, most a Boavista Portugália kupagyőztes csapatának tagja szerezte.

Gyolcsos Mária a győztes célt egy az ellenféltől megszerzett labdát követően a tőle megszokott módon ellenfeleket megkerülve vitte. - nyilatkozta a Fehérvári Híreknek Gyölcsös Ferenc edző - Az igazi eredmény, hogy több mint egy éves kihagyás, sérülést, műtétet (keresztszalag szakadás) követően ismét formába lendült.

Köszönhetően Dr Abkarovich Gézának, orvosának. Így már nem csak a többszöri Magyar bajnoki cím, Magyar Kupa tulajdonosa, hanem a Portugál Kupa büszke tulajdonosa, egy olyan országban ahol a női rögbi az európai hatodik helyre van rangsorolva.