Kezdőlap
Nagyszerű irányító érkezik Nyomtatás E-mail
Írta: Albacomp
2012. szeptember 25.
Ronald Moore a 183 cm magas irányító érkezik próbajátékra az Alba Fehérvárhoz. A játékos az előző szezonban az Európa Kupában is szereplő lengyel élcsapatban a PGE Turowban remekelt.

Cor-J Cox próbaidejének lejártával a szakmai stáb nem véglegesítette a szerződését. A harmadik légiós helyre hamarosan Moore érkezik.

A lévai torna eredményei:
Alba Fehérvár - Ostrava
64 - 83
Ld: Wood 17/3, Hollis 13/3, Bódi 8/3, Szabó 8/3
Brandon Wood kiválóan játszott és irányította a csapatot, de sajnos ez sem volt elég a győzelemhez.

Astrum Levice - Alba Fehérvár
79 - 71
Ld: Hollis 16/3, Bódi 11/9, Lekli 9/3, Wood 8/3, Fekete 7/3
A csapat támadásban és védekezésben is jól teljesített, sajnos a hazai pálya előnye győzelmet jelentett a Levicének (második félidőben 4-14 fault arány). Damian Hollis és Lekli József nagyszerűen játszott.

Alba Fehérvár - Helios Domzale
60 - 63
Ld: Supola 14/6, Hollis 13/3, Szabó 10/3, Cox 8
Supola Zoli vezérletével majdnem nyertünk a tavaly még Adria Liga résztvevő szlovén csapat ellen.

A torna All Star ötösébe Damian Hollist választották az Alba Fehérvárból.