Advertisement
Advertisement

Advertisement
Advertisement
Kezdőlap arrow Gazdaság arrow Polgárőrök üléseztek városunkban
Polgárőrök üléseztek városunkban Nyomtatás E-mail
Írta: Temesvári Márta   
2008. október 04.

Regionális közlekedésbiztonsági konferenciát tartott ma Székesfehérváron az Országos Polgárőr Szövetség. A programon mintegy kétszáz meghívott vendég vett részt – a Dunántúl szinte minden pontjáról. A rendezvény során a polgárőrök és a rendőrök megosztották egymással szakmai tapasztalataikat, értékelték Fejér megye közlekedésbiztonsági helyzetét, s a jövőre nézve kitűzték a főbb célokat.

Hozzászólások
Hozzászólást csupán a bejegyzett felhasználó tehet hozzá!

3.21 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
< Előző   Következő >