súlyemelés és rugby Nyomtatás E-mail
Írta: Fehérvári Hírek
2014. november 26.

Dobogóra léptek a Fehérvár Rugby Club súlyemelői is a Budapesten rendezett MAFC (Műszaki Egyetem) kupán. - Százhalombattán pedig megrendezték az Olimpiai hetes rugby bajnokság II. fordulóját férfi, junior és kadet korcsoportban.

Dobogóra léptek a Fehérvár Rugby Club súlyemelői is a Budapesten rendezett MAFC (Műszaki Egyetem) kupán.

Eredmények:
női 75 kg súlycsoport Szabó Bódis Katika I. helyezés 156 kg összetett eredménnyel
férfi 62 kg súlycsoport I. helyezés Antal Ottó 120 kg össz teljesítménnyel
77 kg súlycsoport II. Szöllősi Lóránd 205. kg össz teljesítményével
85. kg súlycsoport V. Sneider Gábor 145. kg össz teljesítményével

Százhalombattán rendezték meg az Olimpiai hetes rögbi bajnokság II. fordulóját férfi. junior és kadet korcsoportban.

Eredmények:
Férfi korosztályban sikerült előre lépni az FRC csapatának.

BEAC, Kecskemét, legyőzésével az elődöntőben alul maradt az Exiles csapatával szemben, így az előző fordulóhoz képest (6. helyről) most az értékes harmadik helyet szerezte meg a hétfordulós tornán.

A tornapontok a hétforduló után összeadódnak és annak megfelelően alakul ki a végső sorrend.

Junior csapat: Első mérkőzésén az FRC az Exiles junior csapatát verte 42. - 0. A második mérkőzésén kikapott az Esztergom csapatától 24 - 19.

A harmadik helyért vívott küzdelemben a Százhalombatta csapatát verte 22 - 7 így a harmadik helyen végzett a fordulóban.

Kadet csapat: Az FRc kadet csapata első mérkőzésén 26 - 26. döntetlent játszott a Gödöllő csapata ellen, majd 30 - 0 kikapott a Battai Buldogok csapata ellen így az ötödik helyen végzett.