FKC: rég látott fölényes siker Nyomtatás E-mail
2015. szeptember 09.
A Győrtől elszenvedett 11 gólos hazai szezonkezdő vereség után idegenben, az újonc Budaörs ellen komoly erődemonstrációt tartott az FKC női kézilabda csapata. Bakó Botond vezetőedző együttese remek védekezéssel (az első 15 percben gólt sem kapott, az első félidőben pedig összesen hármat, ami rekord lehet az NB I-ben) 34-14 -re kiütötte a hazaiakat.

A góltermelésből Filipovics-Bandelier és Tanabe 5-5, Csáki, Tápai, Herr A. és Emberovics 4-4 találattal vette ki a részét, miközben a kapuban Herr Orsolya is remekelt időnként. A fehérvári lányok legközelebb szombaton (szeptember 12) 18 órakor a Mosonmagyaróvár ellen lépnek pályára hazai környezetben.