Kezdőlap arrow Hírek
MK: a Vidi túljutott a Haladáson Nyomtatás E-mail
2015. november 19.

Egy pocsék és egy egészen jó félidőt, s Videoton továbbjutást hozott a Haladás ellen a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntő székesfehérvári visszavágója. A meccsen Feczesin a hazaiaknak szerzett vezetést a második félidő elején, ám egy talált góllal Ugrai révén hamar egyenlített a szombathelyi együttes.

A Vidi további gólokat rúghatott volna, de sok helyzetet eltékozolt, így maradt az 1-1 -es eredmény, ami a fehérvári gárda 2-1 -es továbblépését jelentette.

A kupasorozat márciusban a negyeddöntőkkel folytatódik, míg a bajnokságban a Vasas következik a piros-kékeknek szombaton (november 21) 15:30 -kor a Sóstón.