Elsöpörte a MAC-ot a Volán Nyomtatás E-mail
Írta: Mátay Balázs
2016. március 02.
Image Három rendkívül szoros, végletekig kiélezett mérkőzés után 8-2 -re kiütötte a MOL LIga elödöntős párharcának negyedik összecsapásán a Fehérvár AV19 a MAC Budapest gárdáját.

A találkozó ezúttal csak a második harmad hajrájáig maradt viszonylag szoros, ám ekkor két gyors góllal 5-2 -re elhúzott Tyler Dietrich csapata, majd a záró játékrészben újabb három találattal végleg megrogyasztotta és kiütötte ellenfelét a Volán.

A fehérvári hokisoknál ezúttal Orban (2), Shupe (2), Grieve, Vincze, Holmberg és Bartalis 1-1 gólt jegyzett.

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc ezzel 2-2 -re áll, s csütörtökön, Budapesten a Tüskecsarnokban folytatódik 19:00-kor.