Kezdőlap arrow Sport arrow A Vasas otthonában a Vidi 1-0
A Vasas otthonában a Vidi 1-0 Nyomtatás E-mail
Írta: Mátay Balázs
2016. október 29.
ImageA szezon bombameglepetése, a 13 forduló után listavezető Vasas otthonában vizitált a labdarúgó NB I-ben a 2. helyezett Videoton.

Az első játékrészben a Vasas lehetőségei néhány pontrúgás után adódtak, de ezekben semmi veszély nem volt, az egyetlen igazi lehetőségét viszont gólra váltotta: a 37. percben a sokadszor bűn rosszul helyezkedő, ezúttal pocsékul lestaktikázó védők között kilépve Remili váltotta gólra Berecz átadását, 1-0! A fehérvári egylet 16 kapott góljából ez volt legalább a 13., amit amatőr védelmi baki előzött meg...

Henning Berg együttese ezzel együtt simán vezethetett volna, ám Géresi 2 méterre a gólvonaltól suta mozdulattal lyukat rúgott, Scsepovics 5 méterről mellé fejelte Pátkai pontos beadását, Hadzic 7 méteres lövését pedig Nagy kapus védte hatalmas bravúrral. A kisebb lehetőségeket itt nem említve kényelmes helyzetben lehetett volna 45 perc utána  Vidi, ehelyett csak mérgelődhettek szurkolói...