Kezdőlap arrow Sport arrow EHF-kupa: simán kikapott az AFKC
EHF-kupa: simán kikapott az AFKC Nyomtatás E-mail
2017. január 09.
Vereséggel kezdte meg szereplését a női kézilabda EHF-kupa csoportkörében az Alba FKC. A fehérvári együttes a több olimpiai bajnokkal felálló orosz Kubany Krasznodar otthonában szenvedett 31-26-os vereséget.

A szünetben már 10 gólos hátrányban voltak Deli Rita tanítványai, ám a második félidőben az oroszok kicsit lazítottak a gyeplőn, az AFKC pedig némileg összekapta magát, így feleződött a végére a különbség a két csapat között. A fehérváriak közül Bandelier 8, Gjeorgijevska 7 gólt lőtt, őket nem érheti szemrehányás, de a többiek is igyekeztek. A folytatásban, december 14-én, 18:00 órakor Lipcsében a HC Leipzig vendégeként lépnek pályára Herrék.