Dornbirnban nyert a Volán Nyomtatás E-mail
2019. november 18.
Az egész szezon eddig rendkívül hektikus a Hydro Fehérvár AV19 jégkorong csapata számára az EBEL-ben. Hannu Jarvenpaa alakulata képtelen állandósítani (jó) formáját, néhány jobb meccs után mindig jön egy vereségsorozat. Most éppen egy hármas negatív szériát zárt le a Dornbirn elleni idegenbeli 4-3-es sikerével, amely hosszabbítást és szétlövést követően alakult ki.

A Volán 0-1 után Busenius, Mihály Ákos és a néhány hete igazolt Felix Girard találataival fordított, elhúzott, de a hajrában egyenlíteni tudtak a voralbergiek. A hosszabbítás nem hozott újabb gólt, így a szétlövés döntött. A győztes büntető Kóger nevéhez fűződik.

Ezzel a két ponttal a 9. helyen áll a fehérvári csapat, amely legközelebb november 22-én 19.15-kor a listavezető Salzburgot fogadja.