Kezdőlap arrow Sport arrow A Köfémben kapott ki az AFKC
A Köfémben kapott ki az AFKC Nyomtatás E-mail
2020. szeptember 14.
Hazai pályán 30-27-es vereséget szenvedett a Váctól az Alba FKC női kézilabda csapata az NB I-ben. A küzdelmes találkozón 2-1-nél vezetett először és utoljára a hazai egylet, majd a meccs jelentős részében futott az eredmény után Deli Rita együttese, amelynek a második félidő elején még sikerült egyenlítenie, ám 14-14 után már egyszer sem.

Ettől függetlenül izgalmas volt a végjáték, 23-27 után, másfél perccel a befejezés előtt feljött 27-28-ra az AFKC. Ekkor azonban időkérést követően betalált a Vác, míg fehérvári oldalon Szarka hibázott 35 másodperccel a végső dudaszó előtt.

Az, hogy még Radosavljevic is betalált, már nem osztott, nem szorzott, megérdemelten nyert a Vác, harmadik meccsén pedig második vereségét szenvedte el az Alba FKC, amelyben a 6 gólos Triscsuk, az 5 találatig jutó Bardi és a 4 gólt szerző Utasi dicsérhető.

A következő körben a legújabb kori mumus, a Siófok vendége lesz a Deli-csapat kedden (09.15) 18.00 órakor.