Magabiztos győzelem a Diósgyőr ellen Nyomtatás E-mail
Írta: Fehérvár FC
2009. április 26.

ImageAz FC Fehérvár magabiztos játékkal, 2-1-re legyőzte a Diósgyőrt, és megszilárdította helyét az élmezőnyben. Az első 8-10 percben három nagy helyzete volt a Vidinek, de ezek kimaradtak, bátrabb lett tőle a vendégcsapat. Szerencsére, a hazai csapat jókor rúgott gólt, méghozzá szép gólt és ezzel új lendületet adott a meccsnek. Alves szép gólja után a Fehérvár akár hengerelhetett volna, de a kapus és a belsővédők hibájából esett vendéggól visszahozta a meccsbe a Diósgyőrt.

A második félidő nem volt olyan lendületes, mint az első játékrész, de ne felejtsük el: csapatunk a szezon elején elveszített pontok miatt állandó eredménykényszerben játszik, óvatosabban futballozott. Az eredmény tartását célozták a cserék is (Nagy Dani rúgást kapott a térdére, az ő lehozása, ahogy Eleké is, kényszerű volt), és, ha ki is maradtak helyzetek, a három pont „bent van a zsákban”-