Kezdőlap arrow Sport arrow FRC- Medvék 10 - 49
FRC- Medvék 10 - 49 Nyomtatás E-mail
Írta: Temesvári Márta
2009. szeptember 14.

ImageA székesfehérvári Köfém rugby pályán mérkőzött meg egymással a Fehérvár Rugby Club és a budapesti Medvék csapata. Az első 5 pontos célt a Medvék vitték el, sőt, a jutalomrúgást is berúgták: 0 - 7. Erre Tolnai 2 percen belül válaszolt: 5 - 7. A mérkőzés 15. percében Molnár Istvánt súlyos bokasérülést érte, és senki sem volt, aki pótolhatta volna őt.

Az FRC 17 – 5-ös vendég vezetést követően a második félidőben az ellenfél még ötször futott a célterületre, + 8 pont rúgással FRC- Medvék 10 - 49.

A második félidőben Tolnai ismét 5 pontos céllal növelte a hazaiak pontszámát, de már ez sem segített.

Gyölcsös Ferenc edző szerint a fehérvári legénységnek alaposan össze kell szedni e magát a következő mérkőzésre, amelyre idegenben kerül sor - a Gyöngyös ellen.