Kezdőlap arrow Sport arrow Gyönyörű eredmények rugby-körben
Gyönyörű eredmények rugby-körben Nyomtatás E-mail
Írta: Temesvári Márta
2009. november 24.

ImageFennállásának legjobb eredményét produlálta az Agárdi Angyalok női Rögbi csapata a Székesfehérváron megrendezett nő Magyar kupán. Az igencsak fitt sportoló hölgyek második helyezést értek el a viadalon. Mindeközben a Fehérvár Akadémia - Budapest Akadémia az év utolsó bajnoki mérkőzését vívta a budapesti Erzsébeti pályán. Juniorjaink 7-5-re nyertek!

Végeredmény:

Magyar Kupa Bajnoka a Battai Buldogok női csapata.

II. Agárdi Angyalok

III. Fehérvár Rugby Club.

IV. Esztergom.

A Fehérvár Akadémia mérkőzése:

A mérkőzés eső félidejének végén a Budapest Akadémia vezetett 5 - 0 ra. A mérkőzést az azonos játékerő, azonos játéktudás jellemezte a II félidő 30 percéig - ekkor Német Gábor kiegyenlített 5 – 5, majd Szabó Gergő jutalom rúgásból megszerezte a vezetést: + 2 pont.

A junor bajnoki végeredménye 7 - 5 re nyert a Fehérvár Akadémia = ( Pusztaszabolcs, Velence Tavi Utánpótlás Rögbi Egyesület).