Kezdőlap arrow Sport arrow ARAK-os sikerek az országos ranglista tájfutó versenyen
ARAK-os sikerek az országos ranglista tájfutó versenyen Nyomtatás E-mail
Írta: Temesvári Márta
2010. május 03.

ImageA Telki adott helyet hétvégén, a budapesti TTK Egyesület országos ranglista tájfutó versenyének. Az igen kemény, és technikás pályákon szép ARAK-os sikerek születtek. A kétnapos verseny végén hét ARAK-os tájfutó állhatott fel a dobogóra: A legkisebbeknél Vékony Janka, az eggyel idősebb gyermek kategóriában nővére Vékony Vanda nyert. A 14 éves serdülőknél Péteri Kitti, a 16 éves serdülő korcsoportban pedig Péteri Fanni lett aranyérmes.

Vékony Andortól megtudtuk, hogy aa fiúkra sem lehet panasz: a 16 éves serdülő korcsoportban Mihalovics Ádám ezüstérmes, míg az ifjúsági fiúknál Kovács Ádám aranyérmes lett. A szakosztály hetedik dobogósa a szenioroknál induló Maráz Gábor lett, aki egy bronzéremmel szaporította érem gyűjteményét.