Kezdőlap arrow Sport arrow Gólnélküli döntetlen a Kaposvár ellen
Gólnélküli döntetlen a Kaposvár ellen Nyomtatás E-mail
Írta: Videoton FC
2010. július 21.

ImageA napokban Tatán edzőtáborozó NB I-es Rákóczi FC-t fogadta Varga István csapata Felcsúton. - Remek futballidő, körülbelül 26 fok és 150 néző fogadta a csapatokat a délutáni felkészülési mérkőzésen. A Rákóczi színeiben feltűnt Kocsis Dávid is, aki próbajátékon szerepel Sisa Tibor csapatában. A Vidi II kezdte jobban a mérkőzést, főleg Gyurcsó jelentett veszélyt Milinte kapujára, a Vidi II támadója rendre lefutotta védőjét a jobb szélen, beadásai veszélyesek voltak, sőt két alkalommal Milinte Árpinak kellett bravúrral védenie Gyurcsó lövéseit.

A kezdeti rohamok után kiegyenlítettebb lett a játék, de Sebők kapujára nem voltak veszélyesek a zöld-fehér mezes játékosok. A helyzetek alapján 3-4 góllal is megnyerhette volna az első félidőt a Vidi II. A második félidőben átvette a mérkőzés irányítását a Kaposvár, több veszélyes helyzetet is kidolgoztak, de Somodi eszén nem jutottak túl a zöld-fehér mezes támadók, több nagy bravúrt is bemutatott a Vidi II kapusa.

Az utolsó percekben Babos dönthette volna el a mérkőzést, de a vendégek kapusa hatalmas védéssel akadályozta meg a góllövésben a Vidi II fiatal támadóját.