MOL Liga: Ismét fejet hajtott az Újpest Nyomtatás E-mail
2010. október 28.

ImageA Sapa Fehérvár AV19 farmcsapata kedden este hazai pályán újfent legyőzte az Újpesti TE együttesét, ezzel megerősítette hetedik helyét a tabellán. - A mérkőzés derekára kényelmes, három gólos előnyt épített fel a Sapa Fehérvár Kiss D. egy és Hajós két góljával (3-0). Ám a harmadik harmadban egy perc alatt kétszer is betalált az UTE (másodjára fájó módon emberhátrányból), így egyszeriben izgalmas lett a meccs (3-2). A lila-fehér reményeket azonban Tóth Adrián gólja lelombozta (4-2), ezzel kialakult a végeredmény.

A mieink ezzel továbbra ia a hetedik helyen állnak, maguk mögé utasítva a Steaua Rangers és az UTE együttesét.

Sapa Fehérvár AV19 - Újpesti TE 4-2 (2-0, 1-0, 1-2)

Székesfehérvár, 200 néző, vezette: Gebei, Mayer, Márkus.

Sapa: Vay - Meretei, Balogh, Reiter A., Hajós, Reiter R., Kiss D., Kovács V., Sofron Á., Varga, Németh Á., Farkas, Ondrejcik, Tóth A., Árkovics, Tóth G., Pillók, Erdélyi, Horváth D., Szabó. Megbízott edző: Rastislav Ondrejcik.

UTE: Szőke - Ress, Pichler, Tolnai, Zalavári, Rusznyák, Dömötör, Rencz, Németh A., Vígh, Garbacz, Rosztocsil, Vörös, Fekecs, Szajbert P., Roczanov, Davis, Sommer. Vezetőedző: Ancsin János.