Kecskemét RC - Fehérvár Rugby Club kadét bajnoki: 5 - 12 / 5 - 0 Nyomtatás E-mail
Írta: Temesvári Márta
2010. december 03.

ImageSzokatlanul sáros, vizes pályán küzdött meg a Kecskemét RC-vel a Fehérvár Rugby Club kadét csapata. A mérkőzés 10. percében a kecskeméti csapat 5 ponjával megszerezte a vezetést. Ez az állás maradt a második félidő 3. percéig. Ekkor azonban Kósa Bálint csapatkapitány nagyszerű elfutásával egyenlített, s már 5 – 5 volt az eredmény-táblán.

„A következő cél ismét Kósától indult.” – emlékezett a mérkőzésre Gyölcsös Ferenc edző – „A jókor érkező Veiladot indította, aki félpályánál szinte állva hagyta a kecskeméti centersort. 5 pontot szerzett, amit még Kósa jutalom rúgásával (2 pont) megtoldott."

Végeredmény: 12 - 5 győzött a Fehérvár.