Kezdőlap arrow Sport arrow Vidi II - Győzelem az utolsó felkészülési mérkőzésen
Vidi II - Győzelem az utolsó felkészülési mérkőzésen Nyomtatás E-mail
Írta: Fotó: Wéninger Ákos / Videoton FC
2011. február 27.

Image0-0-ás félidőt követően 3-0-ra nyert a Vidi II az NB III listavezetője ellen. - Utolsó felkészülési mérkőzését az NB III-ban remeklő Pálhalma ellen játszotta Hartyáni Gábor csapata. Az első félidőben egy igazi nagy helyzetet jegyezhettünk fel, egy kapu előtti keveredés után Szolnoki lövése csattant a kapufán. Fordulás után sokkal többet birtokolta a Vidi II a labdát. Az 53. percben Babos remek cselekkel játszotta tisztára magát a 16-oson belül és önzetlenül, kihagyhatatlan helyzetbe hozta Mórit

Mórinak a 9 méterről nem okozott gondot a visszavetődő kapus mellett a kapuba passzolni a labdát (1-0). Az 58. percben Bezerédi ugratta ki Babost, aki szép bokamozdulattal csapta be védőjét, majd 11 méterről a hosszú sarokba lőtt (2-0). Az utolsó félórában további helyzeteket dolgozott ki csapatunk, de a harmadik gólra a 89. percig kellett várni.

Kőbányai Leventét vágták fel a kaputól 18 méterre, a szabadrúgást Móri védhetetlenül csavarta a bal felsőbe (3-0). Meggyőző játékkal nyerte meg utolsó felkészülési mérkőzését a Vidi II. Március 6-án, vasárnap már bajnoki mérkőzést játszik a csapat, az ellenfél az FC Ajka lesz.

Részletek: Videoton FC II: Somodi (Czirjék 52') - Margitics, Vaszicsku, Rása (Papp 62'), Kőbányai L. - Szolnoki, Soós, Gyurcsó, Móri, Kőbányai R. (Bezerédi 46') - Babos