Kincsesi Amatőrök - Sörmágnes: 76:66 Nyomtatás E-mail
Írta: Temesvári Márta
2011. március 03.

ImageEgy olyan csapatot sikerült legyőznie a kincsesi kosárcsapatnak a legutóbbi mérkőzésen, amely eddig igen nehéz ellenfélnek bizonyult: a Sörmágnest! A kincsesiek az első negyedben nagyon rosszul játszottak, ám a mérkőzés vége előtt néhány perccel megtáltosodtak a helyi sportolók.

„A védelmünk átjáróház volt, s az ellenfél tetszés szerint érte el pontjait.” – nyilatkozta a Helyi Témának Németh Zsolt – „Támadásépítésünk lassú és körülményes volt, sokszor pedig kiesett a kezünkből a labda.”

Image
.

A második negyedben aztán emberfogásra váltottak, s öt perccel a mérkőzés vége előtt egy 10-0-s szériával elhúztak az ellenfél mellett. Az előnyt ettől kezdve nem adták ki a kezükből, és ahogy Németh Zsolt mondta: „Értékes sikert arattunk egy olyan csapat ellen, amelyet eddig még nem tudtunk legyőzni.”

Image
Fotó: Lőrincz László

Részletek:

Kincsesi Amatőrök - Sörmágnes 76:66 (10:24,23:14,15:17,28:11) / Ld:Kadarkuti T.33/15, Pribusz N.14, Nyemcsek A.12, Ungvárai B.11/3Thardi Veress K.4, Bene M.2, Kálmán I.N.Németh Zs.