Advertisement
Advertisement

Advertisement
Advertisement
Kezdőlap arrow Kultúra arrow Javaslatokat várnak a város zenei díjára
Javaslatokat várnak a város zenei díjára Nyomtatás E-mail
Írta: Felhívás   
2008. augusztus 06.

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat Közgyűlése Fricsay Richárd Zenei díjat alapított városunk zenetanárainak, karnagyainak, zenei előadóművészeinek, zenei együtteseinek, közösségeinek elismerésére. A díj a több éven keresztül kifejtett kiemelkedő zenei munkásság elismerésére szolgál. Az ünnepélyes átadásra a Zenei Világnapon kerül sor. Kérik városunk zeneszerető polgárait, hogy tegyék meg javaslataikat, kit tartanak arra méltónak, hogy e rangos elismerést megkaphassa.

A javaslatnak tartalmaznia kell:

a javasolt személy nevét, tevékenységének rövid méltatását, a javaslattevő nevét.

A javaslatokat 2008. augusztus 15-ig várják a Városháza Közművelődési Irodájára.

Információ kérhető: a 22/316-589-es telefonon.

Hozzászólások
Hozzászólást csupán a bejegyzett felhasználó tehet hozzá!

3.21 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
< Előző   Következő >