Advertisement
Advertisement

Advertisement
Advertisement
Kezdőlap arrow Belpolitika arrow Országos Nyugdíjas Találkozó Székesfehérváron
Országos Nyugdíjas Találkozó Székesfehérváron Nyomtatás E-mail
Írta: Temesvári Márta   
2008. augusztus 15.

ImageNyugdíjas pedagógusok látogattak Székesfehérvárra, akik egy hetet töltenek városunkban az Alba Regia Nyugdíjas Egyesület és a városi Pedagógus Szakszervezet meghívásának eleget téve. A 46 idős hölgy és úr a Pedagógus Szakszervezet Országos Nyugdíjas Találkozójának keretében szakmai és szabadidős programokon vesznek részt: megismerkednek például városunk főbb nevezetességeivel, s a helyi szervezetek munkájával.

Hozzászólások
Hozzászólást csupán a bejegyzett felhasználó tehet hozzá!

3.21 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
< Előző   Következő >