Kezdőlap arrow Sport arrow Siófok FC - Videoton FC 0-0
Siófok FC - Videoton FC 0-0 Nyomtatás E-mail
Írta: Kopa Rajmund
2011. augusztus 18.

ImageEzúttal is döntetlennel "kezdtük" a bajnokságot, hiszen az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzésen, 0-0-ás döntetlent játszottunk Siófokon.

93. perc Vége, 0-0. 92. perc csere (Kecskés helyett Lengyel) Utolsó csere a meccsen.

90. perc 3 perc hosszabbítás. 87. perc Továbbra sincs helyzet egyik kapu előtt sem.

84. perc csere (Haraszti helyett Lattenstein) Újabb csere a hazai oldalon. Egyelőre a cseréken kívül más említésre méltó esemény nem történik - sajnos.

79. perc csere (Huszák helyett Horváth A.) Első csere a hazaiaknál.

77. perc Brachi ívelt középre egy szabadrúgást, a labda a sorfalon megpattant, és végül Milintéhez került.

74. perc csere (Elek helyett Sándor) Paulo Sousa kihasználta utolsó cseréjét is.

72. perc Zajlanak az események. Ezúttal Vasziljevics tekert 17 méterről kapura, Milinte óriási bravúrral tolta a labdát a léc alól szögletre.

71. perc Nyári lőtt laposan, nagy erővel 27 méterről kapura egy szabadrúgást, a labda a felugró sorfal alatt elsuhant, Tujvel azonban védett.

68. perc Nagy Dani beadását Vasziljevics fejelte 8 méterről alig kapu mellé. Ez is nagy helyzet volt!

66. perc Továbbra is a hazaiak birtokolják többet a labdát. Ezúttal egy szélről érkező beadást kellett Kisperának szögletre mentenie. A sarokrúgást követően Fehér fejelt 4 méterről kapura, Tujvel hatalmas bravúrral mentett. A második félidő legnagyobb helyzete maradt ki, Tujvel pedig bemutatta a mérkőzés eddigi legnagyobb védését.

63. perc Beszorultunk a kapu elé, a Siófok egy perc alatt elvégzett két szögletet, a második után Sowunmi lőtt kapura 8 méterről, a gólba tartó labda Brachiról pattant szögletre. Az újabb sarokrúgást Tujvel öklözte a mezőnybe.

60. perc csere (Walter Lee helyett Nikolics) Középpályás helyett csatár a pályán.

56. perc csere (Mitrovics helyett Vasziljevics) Paulo Sousa cserélt először a meccsen.

55. perc A második félidő első 10 perce ugyanolyan volt, mint az első játékrész első 10 perce. Igazi nagy helyzet egyik kapu előtt sem alakult még ki.

55. perc Haraszti vezetgette a labdát, majd 26 méterről kapura tüzelt, Tujvel azonban védte a távoli löketet.

52. perc sárga lap (Sowunmi) A siófoki támadó a középpályán követett el egy taktikai szabálytalanságot.

51. perc Siófoki szabadrúgás ezúttal 22 méterről, a labda ezúttal is Tujvel ölében talált menedékre.

49. perc Siófoki szabadrúgás, mintegy 30 méterről, a labda Tujvel ölében landolt.

47. perc Egyik mester sem cserélt a szünetben.

46. perc A Siófok kezdte el a második félidőt. Siófokon 14 éve nem tudtunk bajnoki mérkőzésen nyerni. Utoljára 1997. augusztus 4-én, Urbonas góljával győztük le a Siófokot idegenben. Reméljük ma megszakad ez a rossz sorozat.

45. perc Vége az első félidőnek. A játékrész utolsó 10 percében feljegyezhettünk néhány siófoki helyzetet is, akárcsak az első 10 percben. Az első 45 perc középső szakaszában azonban az történt a pályán, amit a Vidi akart.

42. perc Brachi 28 méterről végzett el egy szabadrúgást, ez most körülbelül fél méterrel kerülte el Milinte kapuját.

39. perc Haraszti beadását Melczer fejelhette 7 méterről kapura, a labda alig ment mellé.

36. perc Óriási helyzetbe került Sowunmi, 10 méterről már lövésre lendült a siófoki támadó lába, amikor Vaskó becsúszva óriásit mentett. Az első siófoki szöglet veszélytelen volt.

34. perc sárga lap (Hector) Baloldali védőnk, a siófoki 16-os előterében szabálytalankodott.

31. perc Az első félóra után elmondhatjuk, hogy a Vidi irányítja a mérkőzést, csapatunk akarata érvényesül a pályán a 10. perctől.

29. perc Brachi ezúttal 22 méterről - a kapuval szemben - végzett el egy szabadrúgást, a labda alig ment el a bal felső sarok mellett.

26. perc Kigyulladt a nikecellgyár Veszprémben - az óriási füstfelhőt a siófoki stadionból is jól lehet látni.

24. perc Brachi a 16-os sarkáról végezhetett el egy szabadrúgást, veszélyesen csavarodott középre, azonban a védők szögletre mentettek. A negyedik szögletünk után jött egyből az ötödik, azonban veszélytelen volt mindkettő.

21. perc Tujvel volt résen egy siófoki beadást követően, kivetődve védett ismét kapusunk.

19. perc A harmadik szögletünk nagyon veszélyes volt, Mitrovics adott középre, Kispera berobbant, és az ötösről alig fejelt kapu mellé.

17. perc Walter ért el az alapvonal előtt egy szinte elérhetetlennek tűnő labdát, amit visszapasszolt Eleknek, aki 14 méterről, kapásból kapura lőtt, Milinte védett, a labda Alves elé pattant, aki 5 méterről mellé lőtte. Nagy helyzet volt!

15. perc Alves fejelt kapura - leshelyzetből. Milinte azért biztos ami biztos, szép vetődéssel védett.

13. perc A második szögletünk veszélytelen volt.

12. perc Két hatalmas helyzetet hagyott ki a Siófok fél perc alatt. Az egész ott kezdődött, hogy hátul eladtunk egy labdát, melyre egy siófoki játékos lecsapott 20 méterre a kapunktól. Először egy védőnk blokkolta a siófoki kísérletet, majd Sowunmi lőtt alig fölé, a kapunktól 7 méterre.

11. perc Alves lőtt 19 méterről kapura, nem túl erős lövését biztosan védte "Árpi".

9 .perc Miénk az első szöglet. Veszélyesen jött befelé, Milinte rosszul jött ki a kapujából, azonban az egyik védőnek sikerült kifejelnie a labdát.

8. perc A mérkőzés eleje óvatos tapogatózással kezdődött, a játék főleg a két 16-os között zajlott eddig.

6. perc Sowunmi szép cselekkel játszotta tisztára magát 16-osunk jobb szélén, majd középre adta a labdát, melyre Tujvel remek ütemben vetődött ki.

3. perc A hazaiak sárga-kék-sárga színösszeállításban léptek pályára, mi tiszta fehér szerelésben játszunk.

1. perc A Siófok választott térfelet, mi kezdjük a meccset. Tujvel az első félidőben nappal szemben fog védeni.

18:51 Igazi nyári idő, körülbelül 28 fok, ragyogó napsütés van még most is Siófokon. A nézők is szép számmal gyülekeznek, a vendégszektor teljesen megtelt, de a stadion többi szektoraiban is helyet foglalnak Vidi-szurkolók!

18:37 Lipták a tegnapi edzésen kisebb húzódást szenvedett, a biztonság kedvéért ma ultrahangos vizsgálaton vett részt, és végül úgy döntött a szakmai stáb, hogy a mai mérkőzést kihagyja csapatunk védője. Gosztonyi pedig a héten megbetegedett, ezért ő sem tudja vállalni a játékot.

18:12

Siófok: Milinte - Mogyorósi, Fehér, Melczer, Tusori, Kecskés, Sowunmi, Nyári, Huszák, Haraszti, Kiss Videoton

FC: Tujvel - Brachi, Vaskó, Horváth, Hector - Nagy, Polonkai, Mitrovics, Elek, Walter - Alves