Kezdőlap arrow Sport arrow A Felsővárosi nyerte a játékos sportverseny körzeti döntőjét
A Felsővárosi nyerte a játékos sportverseny körzeti döntőjét Nyomtatás E-mail
Írta: Pecsuvácz Péter
2011. november 30.

ImageA Felsővárosi Általános Iskola végzett az első helyen a játékos sportverseny körzeti döntőjében, miután megelőzte a másik négy székesfehérvári alapfokú oktatási intézmény csapatait. A Felsővárosi mellett a második helyen záró Munkácsy Mihály Általános Iskola jutott még tovább a városi fináléba.

A székesfehérvári Felsővárosi Általános Iskola nyerte a városi játékos sportverseny körzeti döntőjét, melyet a közelmúltban rendeztek a végső győztes intézmény tornacsarnokában. A Felsővárosi mögött a Munkácsy Mihály Általános Iskola, harmadik helyen pedig a Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola Tagintézménye végzett.

5. helyezett: Arany János Általános Iskola, Speciális Szakiskola és EGYMI

A Felsővárosi Általános Iskola és a Munkácsy Mihály Általános Iskola csapata jutott a városi döntőbe, melyet december 3-án rendeznek a Tóvárosi Általános Iskolában.